info@hcsgrup.com
+90 212 505 04 27

HCSGRUP HAKKINDA

Doğru Tercih, Doğru Zaman, Doğru İş, Doğru Yer

Neler Yapıyoruz

Doğru Tercih, Doğru Zaman, Doğru İş, Doğru Yer

Marka Yönetimi

Gıda Üretim / Tedariği

Ajans Hizmetleri

Kurumsal Hizmetler

E-Ticaret

Marka Yönetimi

Sektör tecrübelerimizi paylaşıyoruz. Belli bir fizibilite çerçevesinde planlama ile sonuç alıyoruz.Marka Oluşum sürecini, MARKA doğasına yakışan şekilde lansmanını yapıyoruz. Marka gereksinimlerini doğru belirleyip kitlesel hedeflerle başarının yolunu açıyoruz. Profesyonel kadrolar oluşturarark işinizi kolaylıştırmak için insan kaynakları oluşturuyoruz. Kolay bir iş değil, ancak sağlam tecrübeleimizle yanınızdayız.

Gıda Üretim / Tedariği

Bir çok gıda üretimine dahil olarak birebir üretiminde ve sorumluluğunda, sizlere en güvenilir ve en taze ürünleri sağlıklı bir şekilde ulaştırmak için üretiyoruz. Üretim tesislerimiz kalite güvence standartlarında hizmet vermektedir. Uzman kadro, profesyonel yöneticilerimiz ile donuk ürünlerden, en taze ürünlere kadar geniş ürün yelpazesinde hem yurt içi hem yurt dışı müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Ajans Hizmetleri

Tanıtım Medya yeni fikir ve çizgilerle işinizde hem değer hem farklılık ortaya koyuyoruz. İşin en keyifli tarafı bu olsa gerek...
Tasarım & Baskı
Tasarımdan baskıya tüm işlemler.Ne renklerle ne ölçülerle uğraştırmıyoruz. Size sadece beğini kalıyor...
Prodüksiyon
Kadrajda ne görmek istersiniz. Reklam filmi, Tanıtım filmi, Pos Paylaşımlar, hareketli görselde aklınıza ne geliyorsa hizmetinizdeyiz...
Sosyal Medya;
Sosyal Medya hesaplarınzı etkin bir şekilde yönetiyoruz. İçerik üretme, planlama ve paylaşım zamanlaması ile istediğiniz etkiyi ortaya çıkarıyoruz.
Web Dizayn
Web sitesinemi iytiyacınız var? Ajans fikirleri, tasarım, grafik, yazılım, Sosyal medya yönetimiyle tek bir pencereden dünyaya sizin için açabiliyoruz.
SEO Optimizasyonu
Yapılan işin sağlam temelleri gibi düşünün. Yaptığınızı kimse görmezse var demek fiili olarak doğru, realde yanlış bir söylem olurdu. Merak etmeyin herkes duyacak ve görecek...
Yazılım
Yazılım & Kodlama işi gerçekten zor işdir. Herkes artık kolayca yazılım yapılıyor desede fazla güvenmemek lazım. Bizim işimiz Yazılım, kopyala yapıştır değil...

Kurumsal Hizmetler

Kamu kurum kuruluşlar ve özel teşebbüs ayırt etmeksizin her türlü danışmanlık, tederik, lojistik ve her türlü ajans hizmetlerine cevap vermek için birim birim oluşturulmuş uzman ekiplerimiz size fayda sağlamaya çalışıyor. İş yapabilme yeteneğini uzman olduğu tüm konularda tecrübesiyle ortaya koyan ekibimiz, sizin için kreatif çözümler sunmaktadır.

E-Ticaret

HCSGRUP markası olan e - ticaret markaları haricinde sizler içinde sizlerin bu tür projeleinde hem altyapı hemde yönetim anlamında profesyonel çözümler sunmaktadır.
www.hepsicokseker.com
www.lovelife.ist